Вітаємо переможців розіграшу!
Запрошуємо на навчання!
Вітаємо з прийдешніми святами!
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Яскравий жовтень з E-schools. PRO!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти
Знижка для дітей і дорослих на квитки до музею
Музей "Становлення української нації"
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти

Святковий концерт "Свято весни" до Дня Матері та Дня вишиванки

Дата: 17 травня о 11:22, Оновлено 3 червня о 11:41
86 переглядів

Традиційно в другій половині травня наша школа відзначає День Матері - свято весни, краси талюбові. Цей рік не став винятком і 16 травня відбувся загальношкільний святковий концерт. Учні підготували фантастичні номери. Глядачі могли насолодитися і популярними естрадними та народнимі українськими піснями, почути пісню польською мовою, почути авторські вірші, побачити сучасні танці, та навіть брейк-данс, подивитись на професійні гімнастичні номери та посміятись над сценками.

Фотозвіт можете подивитися у альбомі

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.