Відбувся Регіональний форум "Інноваційні смарт-рішення для освіти"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти
5 червня 2019 року - Регіональний форум «Інноваційні смарт-рішення для освіти»
Всеукраїнські збори керівників органів управління у сфері освіти об'єднаних територіальних громад
Встигни замовити за старою ціною!
Проект порядку підвищення кваліфікації педагогічних працівників
Вітаємо переможців!
Акція для батьків!!!
Сертифікація вчителя: як оцінюватимуть роботу в школі
Вітаємо жінок з весняним святом!
Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти»
АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ
Відбулася міжнародна науково-практична конференція
Запрошуємо взяти участь у роботі конференції!
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Результати розіграшу подарунків до дня Святого Миколая
З Днем святого Миколая!
Увага! Пропонуємо цікавий мультимедійний контент!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
Розіграш подарунків для вчителів до Дня святого Миколая!
Програма «Різдвяний табір в Чехії - Німеччини - Австрії»
Результати розіграшу подарунків до Дня працівників освіти!
VTG STUDY Канікули в Празі
VTG STUDY Вступ до творчих ВНЗ
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти!
Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Як Вам новий сайт?

Новини

У розділі "Документація" ви можете переглянути літературу на літо з української мови та завантажити літературу з англійськой мови (3-7 класи)

31.05-02.06 2019 року у с. Винники проходив XV Всеукраїнський фестиваль дитячої естрадної пісні “На крилах дитинства-2019”. Учениця 3-А класу Ковальська Єлизавета взяла участь у вікові категорії 9-11 років.

Традиційно в другій половині травня наша школа відзначає День Матері - свято весни, краси талюбові. Цей рік не став винятком і 16 травня відбувся загальношкільний святковий концерт. Учні підготували фантастичні номери. Глядачі могли насолодитися і популярними естрадними та народнимі українськими піснями, почути пісню польською мовою, почути авторські вірші, побачити сучасні танці, та навіть брейк-данс, подивитись на професійні гімнастичні номери та посміятись над сценками.

8 травня у нашій школі традиційно проходили заходи до Дня пам'яті і примирення під гаслоом "Ніколи знову"

Батьки та учні 4-х і 9 класів вже мають змогу ознайомитись з розкладом ДПА-2019

2 травня учні 4-Б класу разом з класним керівником Ніколаєвою Тетяною Іддічною відвідали Ботанічний сад.

Напередодні Великодня до школи завітала співробітниця музею імені. Труша з майстер-класом з писанкарства.

18 квітня в школі проводився День цивільного захисту. Були залучені всі учні та вчителі.

В п'ятницю 19 квітня учні 9-10 класів переглянули фільм про національну-визвольну боротьбу УПА. Адже з перших днів зародження УПА її діяльність мала не регіональний, а всеукраїнський характер, що випливає насамперед з політичної боротьби за відновлення самостійної України. В березні 2019 р ветерани УПА отримали правовий статус згідно з Законом України "Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у ХХ ст."

11 квітня учні 11-А класу відвідали музей "Визвольної боротьби" з класним керівником Кравець Н.А. та вчителем історії Колішевським Ю.Г.

До Міжнародного дня визволення в'язнів фашистських канцтаборів ( 11 квітня) та вивчення злочинів тоталітарних режимів під час Другої світової війни та після неї, учні 10-а класу нашої школи разом з вчителем історії Шепирєвої О.О. відвідали музей "Територія терору"

На весняних канікулах учні 4-А класу на чолі з класним керівником Тихомировою Оленою Володимирівною та активними батьками відвідали Гавареччину.

22 березня у всьому світі відзначали день водних ресурсів.

28 березня відбувся Конкурс Краси. Нашу школу представляла учениця 8-А класу Антонова Анастасія. Настя отримала титул Місс Кмітливість. ВІТАЄМО!!!

З 18 по 22 березня в школі проходив тиждень математичних наук. Було проведено безліч цікавих заходів

22 березня вчителі літератури Камишина Людмила Володимирівна та англійської мови Бояр-Созонович Аліна Юріївна провели показовий Інтегрований урок світової літератури та англійської мови "Снігова королева" в 5-Б класі.

22 березня в день весняного рівнодення о 12.00 год. в концертному залі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини м. Львова відбувся заключний етап обласного конкурсу «В чорно-білому мажорі», який проводять відділ технічної творчості та студія «Равлик» ЦТДЮГ.

Наша школа долучилась до загальноукраїнського флешмобу і співала Гімн в пенеділок 11 березня.

Сьогодні у 9-А клас взяв участь у загальноміській акції "Я дякую Шевченкові..."
Ви можете прочитати, які цікаві рядки склали наші учні.