Новини проекту
Вітаємо переможців розіграшу!
Запрошуємо на навчання!
Вітаємо з прийдешніми святами!
Вітаємо з Днем працівників освіти!
Яскравий жовтень з E-schools. PRO!
Розіграш подарунків до Дня працівників освіти
Знижка для дітей і дорослих на квитки до музею
Музей "Становлення української нації"
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Розроблено порядок проведення моніторингу якості освіти

Новини

17.10.2019р. учениця 4-А класу Ковальська Єлизавета взяла участь у міському фестивалі сучасної патріотичної пісні «В серці моїм Україна».

Сьогодні 17.10.19 було проведено лекції для учнів 8-А ,9-А та 9-Б
Тема : Профілактика шкідливих звичок і тютюнопаління , алкоголю та наркотичних речовин ". Провели студенти медичного коледжу "Монада " Собчук П., Кохан Л.,Шеремета М

Дефіле відбулося у ЦТДЮГ на Погулянці. Учасники гуртка "Орігамі" нашої школи взяли участь.

Бесіда відбулась 8.10.2019 року, провела її представник прліції Личаківського р-ну Рибачок Н.В

З 9.10.2019р. по 11.10.2019р. у школі проводяться заходи з відзначення Дня Захисника України. Дивіться фотографії у альбомі https://school6-lviv.e-schools.info/photoalbum/58646

До Дня вчителя традиційно була організована виставка поробок з природніх матеріалів, у якій взяли участь учні всіх класів.

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Львова, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2019 року.

Цього року перший день розпочався з уроку на тему "Що означає бути гідним", після якого учні 2-9 класів на чолі з класними керівниками мали навчальні екскурсії, а учні 1х, 5х, 10 та 11 класів відвідали урочистий захід "Добрий день, країно знань!"

Учні нашої школи нещодавно прийняли участь у заході ТЕРИТОРІЯ ДИТЯЧОГО ДОЗВІЛЛЯ, що проходив 8 вересня у парку культури ім. Б.ХмельницькогоЯ

У розділі "Документація" ви можете переглянути літературу на літо з української мови та завантажити літературу з англійськой мови (3-7 класи)

31.05-02.06 2019 року у с. Винники проходив XV Всеукраїнський фестиваль дитячої естрадної пісні “На крилах дитинства-2019”. Учениця 3-А класу Ковальська Єлизавета взяла участь у вікові категорії 9-11 років.

Традиційно в другій половині травня наша школа відзначає День Матері - свято весни, краси талюбові. Цей рік не став винятком і 16 травня відбувся загальношкільний святковий концерт. Учні підготували фантастичні номери. Глядачі могли насолодитися і популярними естрадними та народнимі українськими піснями, почути пісню польською мовою, почути авторські вірші, побачити сучасні танці, та навіть брейк-данс, подивитись на професійні гімнастичні номери та посміятись над сценками.

8 травня у нашій школі традиційно проходили заходи до Дня пам'яті і примирення під гаслоом "Ніколи знову"

Батьки та учні 4-х і 9 класів вже мають змогу ознайомитись з розкладом ДПА-2019

2 травня учні 4-Б класу разом з класним керівником Ніколаєвою Тетяною Іддічною відвідали Ботанічний сад.

Напередодні Великодня до школи завітала співробітниця музею імені. Труша з майстер-класом з писанкарства.

18 квітня в школі проводився День цивільного захисту. Були залучені всі учні та вчителі.

В п'ятницю 19 квітня учні 9-10 класів переглянули фільм про національну-визвольну боротьбу УПА. Адже з перших днів зародження УПА її діяльність мала не регіональний, а всеукраїнський характер, що випливає насамперед з політичної боротьби за відновлення самостійної України. В березні 2019 р ветерани УПА отримали правовий статус згідно з Законом України "Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у ХХ ст."

11 квітня учні 11-А класу відвідали музей "Визвольної боротьби" з класним керівником Кравець Н.А. та вчителем історії Колішевським Ю.Г.

До Міжнародного дня визволення в'язнів фашистських канцтаборів ( 11 квітня) та вивчення злочинів тоталітарних режимів під час Другої світової війни та після неї, учні 10-а класу нашої школи разом з вчителем історії Шепирєвої О.О. відвідали музей "Територія терору"