Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

25 квітня - День цивільного захисту!

Date: 25 квітня о 15:20
32 view

Сьогодні в ліцеї відбувся День цивільного захисту. Учні переходили в укриття, переглядали відеоматеріали та малювали тематичні малюнки, зустрілися з працівниками прикордонної служби, аварійно-рятувальним загоном спеціального призначення,  пожежниками, прослухали лекції, відвідали показовий урок та дізнались багато нового про індивідуальні засоби захисту органів дихання та шкіри. В кабінеті Захисту України оглянули зброю та муляжі вибухонебезпечних предметів, довідались як діяти у разі їх виявлення. Був проведений лекторій "Основи надання першої домедичної допомоги". Діти навчились, як діяти під час пожежі, як швидко евакуйовуватись з приміщення та застосовувати вогнегасник.

Також до нас завітала кінологічна служба 7 прикордонного загону: начальник служби кінологічного забезпечення капітан Віктор Мархева, інспектор-кінолог 2 категорії Віталій Бігуняк, інспектор-кінолог 3 категорії Ігор Голубка зі своїми надзвичайно розумними та слухняними вихованцями, службовою німецькою вівчаркою Айдаром та англійським спрінгер-спаніелем Руфіком. Учні побачили як песики допомагають нести службу на кордоні нашої країни, виявляти зброю, наркотики та інші заборонені речовини. Ми щиро вдячні вам за вашу нелегку працю!

Сьогодні до нас також завітали пожежники, які показали учням своє спорядження, як правильно евакуйовувати людей з палаючої будівлі, розповіли які бувають вогнегасники, як їх правильно застосовувати, а також діточки самі змогли загасити вогнище та побували в пожежній машині. Щиро вдячні капітану служби ЦЗ Михайлові Прицко, головному майстру сержанту Тарасу Кравцю, головному майстру сержанту Артуру Кубаю, сержанту Роману Шутяку та головному майстру сержанту Роману Школяру за вашу титанічну працю!

У День Цивільного захисту до нас завітав аварійно-рятувальний загін спеціального призначення (АРЗ СП). Старший лейтенант цивільного захисту Віра Брошко, капітан служби цивільного захисту Тарас Прокопчук, а також механік-водій-хімік відділення АРЗ СП старший майстер сержант Віталій Сейко розповіли учням про види бактеріологічних та хімічних забруднень, пристрої, що вимірюють рівень забруднення повітря, які бувають протигази та інші засоби індивідуального захисту. Було дуже цікаво та пізнавально. Щиро вдячні вам!

Comments:
Only authorized users can leave comments.